Апаратура для проведення УХТ

Апаратура для проведення УХТ

Процедури ударно-хвильової терапії (УХТ) у нашому центрі проводяться на сучасному апараті фірми Storz Medical Duolith SD1 Ultra. Апарат унікальний тим, що використовує технології Ді-Ектор (D-actor) і Ві-Ектор (V-actor). Крім цього застосовується великий набір аплікаторів для лікування різної патології (для кожної хвороби свій аплікатор). За допомогою апарату можна проводити сеанси біомеханічної стимуляції, які дозволють лікувати більшість захворювань м’язів і сухожилків (повертає всі властивості сполучної тканини, оновлює її), а також впливає на кровоплин.

Duolith SD1 Ultra – новітня модульна система УХТ для професійного використання

Перша і єдина в світі модульна система для радіальної і сфокусованої УХТ Duolith SD1 Ultra ідеально поєднує в собі лікування, діагностику, інформацію і навігацію.
У ній суміщені фокусовані (ФУХТ), планарні і радіальні (РУХТ) ударні хвилі. Це дозволяє лікувати багато захворювань в різних ділянках медицини, що вигідно відрізняє цю модель Storz Medical від подібного обладнання інших виробників.
Наявність вбудованого блоку УЗД з Допплером дозволяє контролювати зміни в процесі лікування, наприклад в стані хрящової тканини суглобів, сухожилків, шкіри і підшкірно-жирової клітковини, кровопостачання тканин.
Duolith SD1 Ultra складається з модулів, кожен з яких відповідає певній ударній хвилі. Подібно конструктору можна за бажанням використовувати необхідні модулі окремо або поєднати їх разом.
Модуль R-SW (радіальна хвиля) з керуванням процедурою, розташованим на аплікаторі.
Модуль F-SW (фокусована хвиля) з надійним елекромагнітним джерелом хвиль.
Окремо винесений блок управління з сенсорним екраном управління «Top View», що забезпечує повний контроль і візуалізацію процесу лікування.
Інтегровані на рукоятці аплікатора-пістолета кнопки вибору рівня тиску і частоти імпульсів дозволяють регулювати параметри ударної хвилі не відриваючись від процедури.
Вбудований сенсор торкання до шкірі «Дотик шкіри» показує силу натискання аплікатора на шкіру для більшої ефективності. На дисплеї відображається візуальний контроль за рівнем натискання на шкіру. Апарат опціонально обладнаний шумопоглиначем.

Загальні параметри апарату:

 • Велика фокусна зона аплікатора для ФУХТ гарантує точне прицілювання (глибина проникнення 0-125 мм (у інших виробників – до 40 мм), налаштовувана глибина фокуса 0-65 мм)
 • Робочі параметри: сила енергії 0,01-0,55 мДж/кв.мм (0,1-5,5 Бар), частота ударів 1-8 Гц (ФУХТ), 1-21 Гц (РУХТ), 1-35 Гц (V-ACTOR®)
 • Ппідвищення комфорту процедури і усунення болючості для пацієнта, регулювання енергії має крок в 0,2 Бара (у інших виробників – 1 Бар). Якщо пацієнт відчуває біль під час процедури, то лікар зменшує енергію поступово, а не різко, тим самим не втрачаючи ефективність кожного імпульсу (удару).
 • 18 – кількість насадок для формування різної форми і довжини ударної хвилі, що прямо впливає на результат лікування (у інших виробників – всього 3 насадки).
 • Зручне переміщення візка завдяки вбудованим роликам.
 • Можливість зберігання даних про пацієнта та сеанс лікування (кількість ударів, тип ударів, сила впливу, сумарна енергія і т.д.) і перенесення їх у комп’ютер (USB/LAN)
 • Опція: аплікатор для планарних ударних хвиль (макс. Енергія 0,35 мДж/кв.мм, глибина проникнення 55 мм)
 • Опція: аплікатор для високоенергетичних ударних хвиль (макс. Енергія 1,24 мДж/кв.мм, глибина проникнення 75 мм)
 • Опція: аплікатор V-ACTOR® для локальної вібротерапії.
 • D-actor (Ді-Ектор) БМС – запатентована технологія біомеханічної стимуляції, прямо впливає на хворі сухожилки і м’язи стопи, миттєво підвищуючи їх еластичність.
 • V-Actor (Ві-Ектор) – запатентована технологія впливу на м’язи та сухожилки вібрацією з частотою їх скорочень. Кожна процедура ЕУХТ закінчується впливом віброімпульсів на м’язи та сухожилки, які беруть участь в підтримці рухливості стопи.

Сучасна апаратура для проведення УХТ

Аргументи на користь використання трьох різних за фізичною природою впливу аплікаторів:

 • Кожна типу захворювання – свій аплікатор. Лікування одних захворювань вимагає радіальної низькоенергетичної хвилі, інших – високої енергії сфокусованих ударних хвиль в глибині тканин.
 • Економічність комбінованої терапії – лікування можна розпочинати з використання більш економічного радіального аплікатора, а потім “добивати” захворювання потужнішим сфокусованим аплікатором.
 • Duolith SD1 Ultra крім ортопедії і травматології забезпечує ефективну міждисциплінарну терапію.

Технологія V-actor (Ві-Ектор)
Технологія V-actor (Ві-Ектор) або біомеханічна стимуляція дозволяє цілеспрямовано впливати на тканини особливими вібро-імпульсами. Компресія і декомпресія, що викликається цією технологією, підсилює мікроциркуляцію, як наслідок продукти метаболізму і токсини ефективно видаляються через кров і лімфатичну систему з міжклітинної простору і сполучної тканини. Розтягування сухожильних і м’язових волокон за допомогою Ві-Ектор нормалізує м’язовий тонус і як наслідок зникають м’язові напруги і ущільнення. Технологія V-actor (Ві-Ектор) – це локальна обробка тригерних точок, активація м’язів і навколишньої сполучної тканини.

Переваги і ефекти вібротерапії:

 • розслаблення м’язів і сполучної тканини, видалення зростів;
 • поліпшення мікроциркуляції,
 • стимулювання і прискорення метаболічної активності в тканинах;
 • поліпшення нейром’язової передачі;
 • вплив на ЦНС через пропріорецептори, розташовані в сухожилках, зв’язках, м’язах і капсулах суглобів;
 • підвищення настрою, за рахунок збільшення викиду гормонів (серотоніну);
 • зменшення стресу, за рахунок зниження рівня кортизолу;
 • пожвавлення тканини.

Ударно-хвильова терапія у Кривому Розі. Дізнатися подробиці, ціни та записатися на консультацію Ви можете за телефонами  095 812-000-4  097 812-000-4 або замовивши зворотній дзвінок.