Уролог Кривий Ріг - лікування простатиту, імпотенції, хвороби Пейроні

Уролог Кривий Ріг

Ударно-хвильова терапія в урології

Уролог Медичного Центру ударно-хвильової терапії “MEDcentr №1” – Кривий Ріг пропонує лікування:

 • Неінфекційного простатиту
 • Еректильної дисфункції судинного походження
 • Хвороби Пейроні

Лікування ударно-хвильовим методом полягає у тому, що ударна хвиля певної частоти впливає на запалені или ураженные ткани, тим самим змінює их хімічний склад всередині місця запалення.  Поліпшується кровообіг, виявляється протизапальна та протинабрякова дія, значно зменшується больовий синдром. Лікування проводиться на сучасному апараті фірми Storz Medical Duolith SD1 Ultra (Швейцарія) один раз на 3-7 днів і складається в середньому з 7 відвідувань.

Ефективним методом лікування простатиту є ударно-хвильова терапія (УХТ)

Акустична (ударна) хвиля, проникаючи у простату:

 • збільшує кровотік та лімфоток до 60 (!) разів, повністю усуваючи застійні процеси;
 • має знеболюючий ефект з першої процедури;
 • відновлює порушений кровообіг та обмін речовин;
 • «видаляє» наявні в простаті фіброзні утворення без необхідності хірургічного втручання. Варто зазначити, що фібрози часто є міцною «стіною» на шляху повного одужання та роками провокують біль у простаті;
 • впливає на кальцинати у простаті (при калькульозному простатиті) – акустична хвиля «руйнує» їх і вони,завдяки відновленому обміну речовин, виводяться з організму природним шляхом.

Ефективність лікування простатиту методом ударно-хвильової терапії у нашому медичному центрі (Кривий Ріг) досягає 97%.

Курс лікування або профілактики простатиту в медичному центрі ударно-хвильової терапії «MEDCENTR №1» складається із 7 процедур з інтервалом 3 – 7 днів. Процедура є амбулаторною та неінвазивною (різати, колоти, «засовувати» всередину нічого не будуть) – до промежини в районі простати прикладається передавач акустичної хвилі зі спеціальною насадкою. Тривалість процедури (без урахування часу спілкування з лікарем) – близько 20 хвилин.

Лікування імпотенції методом ударно-хвильової терапії (УХТ)

Позитивні ефекти, що спостерігаються у хворих після курсу лікування:

 • увт кривой рог центрРуйнування фіброзних конгломератів, утворених у печеристих тілах пеніса
 • Поліпшення кровообігу та запуск метаболізму в органах та тканинах
 • Стимуляція синтезу ендогенного колагену, що сприяє стабілізації функції статевого члена
 • Зняття запалень та больового синдрому
 • Прискорення процесів регенерації.

Усі результати досягаються шляхом поєднання медикаментозного лікування та УХТ. Фіброзні тканини поступово усуваються, не завдаючи жодної шкоди організму хворого. Подібний метод не впливає на розмір пеніса та не має побічних ефектів.

Показання до УХТ при імпотенції

Ударно-хвильова терапія для лікування еректильної дисфункції призначається лише в тих випадках, коли патологія спричинена поганим кровопостачанням пеніса або виникненням фіброзу у його печеристих тілах, що у свою чергу погіршує ерекцію. За інших причин УХТ можна застосовувати лише як допоміжний засіб для поліпшення кровотоку. Якщо імпотенція викликана інфекціями, гормональними розладами чи психологічними проблемами, то ця методика не дасть належного ефекту.

Де уролог Дубровська Іванна Володимирівна лікує у Кривому Розі урологічні захворювання – простатит, еректильну дисфункцію, хворобу Пейроні?

Лікування простатиту, еректильної дисфункції, хвороби Пейроні у Кривому Розі за допомогою ударно-хвильової терапії здійснюється у медичному центрі “MEDCENTR №1”. Щоб записатися на консультацію , процедуру ударно-хвильової терапії, ультразвукове дослідження та дізнатися більше про обладнання та лікувальні властивості ударно-хвильової терапії при лікуванні простатиту, хвороби Пейроні та еректильної дисфункції, зателефонуйте.

Ціни на послуги, акції та знижки ви можете дізнатися на сторінці Акції

Запишіться на прийом онлайн – наші оператори передзвонять вам для уточнення зручного часу відвідування уролога.

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ

Ударно-хвильова терапія у Кривому Розі. Дізнатися подробиці, ціни та записатися на консультацію Ви можете за телефонами  095 812-000-4  097 812-000-4 або замовивши зворотній дзвінок.