Ударно-хвильова терапія у неврології

Ударно-хвильова терапія у неврології

Медичний Центр ударно-хвильової терапії “MEDcentr №1” – Кривий Ріг пропонує лікування симптомів неврологічного характеру ударно-хвильовим методом.  

Мучить біль у спині? Болючі відчуття слабошають или притуплюються вже після першої процедури терапии. Лікування за допомогою ударно-хвильової терапії  є безболісним, ефективность методу становить до  85-90% . Після закінчення лікування УХТ, здебільшого функції ураженной області повністю відновлюються.

Лікування проводиться на сучасному апараті фірми Storz Medical Duolith SD1 Ultra (Швейцарія) один раз на 3-7 днів і складається в середньому з 7 відвідувань.

Ефективність ударно-хвильової терапії

Поліпшення місцевого кровообігу, розчинення мікрокристалів солей кальцію, розпушення відкладень кальцію та фіброзних вогнищ, які є джерелом запалення та болю, вимивання цих структур із м’язів, сухожиль і зв’язок. лечение остеохондроза

Показання до ударно-хвильової терапії

Міогеалоз, плантарний фасціїт («п’яткова шпора»), бурсит; тендиніт (плечо-лопатковий періартроз); контрактура; ентезопатія; остеохондроз, остеоартроз; терапія міофасціального болю (цервікалгії, торакалгії, люмбалгії); целюліт.

Ударно-хвильова терапія остеохондрозу

УХТ при остеохондрозі – це швидкий, ефективний засіб для зняття симптомів захворювання. Лікування остеохондрозу ударно-хвильовою терапією допомагає швидко зняти біль, сприяє виведенню відкладення солей, покращенню кровообігу, нормалізації обміну речовин, скороченню кісткових наростів, прискоренню процесу регенерації кісток та тканин. Причому поліпшення пацієнта може помітити вже після перших процедур. Але для повного усунення процесу та одужання лікарі рекомендують проведення декількох курсів терапії. У кожному конкретному випадку фахівці підходять до призначення курсу індивідуально залежно від захворювання та його стадії на підставі ультразвукового дослідження.

Ударно-хвильова терапія шийного відділу хребта

Найчастіше причиною патології шийного відділу хребта є перенапруга м’язів шийно-комірової зони та плечового суглоба. Напруга викликає спазм м’язів, що призводить до звуження кровоносних судин. Надалі відбувається заміщення м’язової сполучної тканини. Запалення проявляється у больових відчуттях в області шийного відділу хребта, які ніби сковують рухи. В даний час УХТ показує хороші результати в лікуванні захворювання. Ударно-хвильова терапія при шийному остеохондрозі впливає на запальний процес на клітинному рівні: м’язи розслаблюються, розм’якшуються відкладення солей. Все це дозволяє усунути застійні явища і в результаті призводить до одужання пацієнтів. Остеохондроз часто вражає плечовий суглоб, що буває при надмірному фізичному навантаженні цього суглоба, тому захворювання іноді відносять до професійних. Ударно-хвильова терапія при остеохондрозі плеча допомагає зняти біль, сприяє відновленню працездатності.

Ударно-хвильова терапія хребта

Одна з головних переваг УХТ хребта – швидке зняття болісних больових симптомів. Зменшення болю в ділянці попереку після перших процедур відзначають практично всі пацієнти. Лікування хребта ударно-хвильовою терапією дає хороші результати при лордозі та сколіозі (надмірні вигини хребта в грудному або поперековому відділі, у народі – горб), грижі хребта. Під дією вібрації високої частоти на пошкоджені ділянки швидко відновлюються тканини, покращується кровотік, іннервація судин та нервів, гангліїв.

Ударно-хвильова терапія грижі

Грижі можуть утворюватися в шийному, грудному та поперековому відділах хребта. Грижа хребта спостерігається при випаданні та утиску міжхребцевих хрящових дисків. Це сильно ускладнює рухи, викликає сильні болючі відчуття, що, зрештою, може призвести до інвалідизації. Тому важливо своєчасно звернутися за медичною допомогою до висококваліфікованих лікарів для призначення необхідного лікування. Ударно-хвильова терапія при грижі хребта показала добрі результати. УХТ прицільно діє на симптоми захворювання, запобігаючи його розвитку та можливим ускладненням.

Переваги ударно-хвильової терапії

Переваги УХТ перед рештою методів лікування неврологічної патології сьогодні незаперечні. Ударно-хвильова терапія дозволяє проводити лікування в амбулаторних умовах, не відриваючи пацієнта від звичного способу життя. Ефективний метод є неінвазивним, тобто при УХТ не порушуються цілісні покриви шкіри, тканин, і при цьому ударна хвиля діє на глибокому клітинному рівні.

Де лікують у Кривому Розі неврологічні захворювання – бурсит, грижу, тендиніт, остеохондроз, остеоартроз?

Лікування неврологічних захворювань (бурситу, грижі, тендиніту, остеохондрозу, остеоартрозу тощо) в Кривому Розі за допомогою ударно-хвильової терапії здійснюється у медичному центрі “MEDCENTR №1”.

Тендиніт — запалення тканини сухожилля, спостережуване традиційно в точці прикріплення до кістки або в зоні м’язово-сухожильного переходу; традиційно поєднується з запаленням сухожильної сумки або сухожильної піхви.
Лікуємо міотендініт, епікондиліт, артроз, артрит, тендініт суглобів.

Основні причини болю в суглобах:

  • Спадковість. По-перше, наслідком більш в’язкого колагену і підвищеної розтяжності є слабкий зв’язковий апарат.
  • По-друге, генетично обумовлене зниження функції секреції навколосуглобової сумки і мала кількість синовіальної рідини можуть стати причиною погіршення ковзання і хрускоту в суглобах.
  • Вік. Хрускіт і біль у суглобах у людей похилого віку пов’язані з дегенеративно-дистрофічними змінами суглобів.
  • Функціональні порушення, травми. Підвищені фізичні навантаження (у спортсменів, людей, що займаються важкою фізичною працею) можуть призвести до артрозу.
  • Тривала іммобілізація. Знерухомлення – такий же ворог суглобів, як і підвищені навантаження. Наприклад, після перелому ноги в пацієнта може з’явитися хрускіт в колінному суглобі.
  • Якщо крепітація супроводжується хворобливістю, це ознака запальних або дистрофічних змін в суглобі. Поставити діагноз і призначити лікування хрускоту в суглобах повинен тільки фахівець.

Ціни на послуги, акції та знижки ви можете дізнатися на сторінці Акції

Запишіться на прийом онлайн – наші оператори передзвонять вам для уточнення зручного часу відвідування лікаря.

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ

Ударно-хвильова терапія у Кривому Розі. Дізнатися подробиці, ціни та записатися на консультацію Ви можете за телефонами  095 812-000-4  097 812-000-4 або замовивши зворотній дзвінок.