УЗД у Кривому Розі

УЗД (ультразвукові дослідження)

Медичний Центр “MEDcentr №1” пропонує ультразвукові дослідження у Кривому Розі від 250 грн.:

  • УЗД черевної порожнини
  • УЗД нирок Кривий Ріг
  • УЗД печінки Кривий Ріг
  • УЗД підшлункової залози
  • УЗД жовчного міхура
  • УЗД вагітності
  • УЗД легень Кривий Ріг
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД суглобів Кривий Ріг

УЗД черевної порожнини, нирок, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, вагітності, легень, молочних залоз, суглобів у Кривому Розі

УЗД черевної порожнини, нирок, печінки

УЗД органів черевної порожнини дозволяє оцінити стан підшлункової залози, печінки, жовчного міхура та заочеревинного простору, своєчасно виявити зміни в них. Процедура абсолютно безболісна і переноситься вільно кожним пацієнтом, навіть маленькими дітками. Бажано проводити його натщесерце (або через 4-6 годин після останнього приймання їжі). За 3 доби до обстеження виключити продукти, які можуть викликати газоутворення (бобові, сирі овочі та фрукти, здоба, молочні продукти, спиртне, солодощі, міцну каву, соки).

УЗД суглобів

Ультразвукове дослідження суглобів використовується для діагностики ревматоїдних захворювань, у тому числі, ревматизму, інших аутоімунних уражень, а також артриту. Своєчасна діагностика із застосуванням нових методик дозволяє виявляти захворювання на ранній стадії та успішно їх виліковувати. Це запобігає розвитку болю, хрускоту в суглобах, обмежень рухливості та руйнування хрящів та кісток.

УЗД молочних залоз

Ультразвукове дослідження молочної залози рекомендується проводити не рідше одного разу на рік жінкам віком від 18 до 45 років. Воно входить до складу профілактичного онкообстеження, оскільки дозволяє виявити патологію на ранньому етапі.
Щорічне ультразвукове дослідження молочної залози допоможе вчасно помітити зміни у тканинах та уникнути розвитку злоякісних змін.

УЗД п’яткової шпори

Ультразвукове дослідження дозволяє уточнити масштаби патології при шпорі п’яти і виявити наявність шипа або наросту на кістці п’яти, ознаки запалення, набряку тканин, визначити цілісність сухожиль і зв’язок.

Де у Кривому Розі зробити УЗД черевної порожнини, нирок, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, вагітності, легень, молочних залоз, суглобів?

Ультразвукове дослідження у Кривому Розі здійснюється у медичному центрі “MEDcentr №1”.

 

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС

Ультразвукові дослідження у Кривому Розі. Дізнатися подробиці, ціни та записатися на консультацію Ви можете за телефонами  095 812-000-4  097 812-000-4 або замовивши зворотній дзвінок.