Відгуки

Відгуки про лікування ударно-хвильовою терапією

Відгуки хворих, яких лікували методом ударно-хвильової терапії, показують, що під час терапії біль спочатку зменшується, потім зникає, обмін речовин та мікроциркуляція приходять у норму.

Пацієнти похилого віку відзначають, що завдяки курсу лікування вони можуть жити без операції, оскільки біль у короткий період зменшився, а потім зовсім зник.

Лікування неврологічних захворювань (бурситу, грижі, тендиніту, остеохондрозу, остеоартрозу), реабілітація після травм та операційного впливу у Кривому Розі за допомогою ударно-хвильової терапії здійснюється у медичному центрі “MEDcentr №1”.

 • positive review  Дуже хороший лікар УЗІ, такого лікаря довго шукала, пройшла дуже багато, але ніхто мені не допоміг. Лікар озвучив всю мою ситуацію та допоміг.

  Ассоциация ученых - переселенцев с Донбасса Avatar Ассоциация ученых - переселенцев с Донбасса
  20 Лютого, 2023

  positive review  У мене давні проблеми зі спиною, звичайні фізіопроцедури та медикаментозне лікування не є особливо ефективним. Лікар порекомендував ударно-хвильову терапію паралельно із медикаментозним лікуванням. Після процедури падав від болю! Але змушений... Читати весь відгук

  АгроБреза - саженцы роз Avatar АгроБреза - саженцы роз
  6 Лютого, 2023

  positive review  Чем только ни пробовала я лечить пяточную шпору, и компрессы и мази и массаж, всё бесполезно... Записала меня дочь на УВТ в Медцентр №1 Кривого Рога. Эффект есть и ощутим сразу.... Читати весь відгук

  Світ фурнітури Avatar Світ фурнітури
  6 Лютого, 2023

  positive review  Курс УВТ реально эффективный, улучшение уже после третьего сеанса. Спасибо врачам медцентра

  Воярг - электромонтажные и сантехнические услуги Киев Avatar Воярг - электромонтажные и сантехнические услуги Киев
  6 Лютого, 2023

  positive review  Якісні послуги та професійний персонал

  Children_artlife Avatar Children_artlife
  1 Лютого, 2023

  positive review  Проводим инновационную ударно волновую терапию, на швейцарском оборудовании Карл Шторц. На данный момент в городе Кривой рог у нас такой единственный аппарат. Наши врачи с удовольствием окажут квалифицированную помощь.

  Эдуард Фесенко Avatar Эдуард Фесенко
  21 Квітня, 2022
 • positive review  Качественные услуги и реально эффективная методика

  Ольга Новикова Avatar Ольга Новикова
  20 Квітня, 2022

  positive review  Курс УВТ реально эффективный, улучшение уже после третьего сеанса. Спасибо врачам медцентра

  Воярг - электромонтажные и сантехнические услуги Киев Avatar Воярг - электромонтажные и сантехнические услуги Киев
  6 Лютого, 2023

  positive review  Якісні послуги та професійний персонал

  Children_artlife Avatar Children_artlife
  1 Лютого, 2023

  positive review  Проводим инновационную ударно волновую терапию, на швейцарском оборудовании Карл Шторц. На данный момент в городе Кривой рог у нас такой единственный аппарат. Наши врачи с удовольствием окажут квалифицированную помощь.

  Эдуард Фесенко Avatar Эдуард Фесенко
  21 Квітня, 2022

Плюхіна Г.Ф. Два роки вважали, що пацієнтка страждає на неврит лицьового нерва медикаментозна і фізіо-терапія була тому не ефективною. При зверненні до нашого Медичного центру виявилося, що хворий на артроз нижньощелепного суглоба і через це пацієнтка не могла жувати і їсти. Після проведення перших процедур фокусованої ударно-хвильової терапії отримано позитивний результат.


Сливинська Н.І. Діагноз: медіанна грижа L4 ф 7мм., протрузія L5 ф 6мм. (поперековий відділ). Скарги: гострий біль у попереку при розгинанні хребта, постійні болі по ходу сідничного нерва з лівого боку, особливо перед сном. Після другої процедури пішли болі в лівій нозі, як наслідок здоровий сон. Після 4-ї забула про те, що в принципі болить спина. Спина не болить! Рекомендую, звертайтесь.


Довладова Н.А., пройшла 4 процедури ударно-хвильової терапії поперекового відділу, вже після другої процедури почала почуватися набагато краще, після 3-ї процедури болю пішли повністю.

А до цього болю були нестерпні, навіть непритомніла від болю. Дяку!


Шевчук Л.Г. 1951 р.н. страждаю на артроз колінного суглоба з 1995 року, був хрускіт і сильний біль. На рентгені сказали 3 стадія. Пройшла 5 процедур фокусованої УВТ, перестало хворіти та хрумтіти. Дуже вдячна всьому колективу.


Рева Н.А., 1950р.н. страждала на болі в поперековому відділі хребта, не могла ні стояти, ні лежати. Після проходження курсу ударно-хвильової терапії почуваюся чудово, прям помолодшала, болі припинилися. Велике дякую лікарям.


Шапіро Я.І. пройшов курс 7 процедур лікування УХТ простатиту. Після консультації урологи відзначають значне зменшення розмірів передміхурової залози. Стан покращав. Щиро Дякую. Успіхів!


Перлова С.Г. 1961 р.н. Протягом тривалого часу у мене хворіла права стопа. Рекомендували УГТ. Дуже ефективна процедура. Так, я пройшла 5 рекомендованих мені процедур, збираюся продовжити лікування і найближчим часом пройти ще 3-5 процедур. Фізіотерапевт порекомендувала мені стежити за станом ноги і при появі значних хворобливих відчуттів повторити курс процедур ударно-хвильової терапії.


Літвінова Ю.А., 1970р.н. Хочу залишити відгук про прекрасного УЗД-лікаря!!! Уважний, чуйний, добрий! Коментує все, що дивиться. На його прийомі немає ніякої напруги і страху! Щиро дякую !


Газеева А.О. Хочу залишити слова подяки професійному УЗД-спеціалісту. Мій перший візит розпочався з чотирьох тижнів вагітності, у цей період у мене була єдина труба та кіста жовтого тіла, але заспокоївши мене лікар чітко озвучив та підтвердив: ембріон знаходиться в матці, а кіста має розсмоктатися, що й сталося! Усі три етапи скринінгу проходили тільки у нього! Обстеження проходили із чоловіком, а один раз навіть із мамою ходила! Дякую за професійність!


Пацієнтка В. звернулася зі скаргами на біль у міжфаланговому суглобі після травми, утруднення рухів та характерний звук. Піаністка. Початкова стадія до цього не лікувалася. Стенозуючий лігаментит, або хвороба Нотта – це захворювання сухожилля згинача пальця. Зазвичай це захворювання називають “клацаючим пальцем” через характерний звук при русі. Справа в тому, що сухожилля згинача пальця фіксується кільцеподібним зв’язуванням, яке іноді може його передавлювати. В результаті з’являється ущільнення на сухожиллі та під час руху, проходячи через вузький канал зв’язки, воно і клацає. Часто таке зустрічається у людей, які здійснюють однотипні рухи руками. Це захворювання має 4 стадії розвитку. Початкові стадії лікуються консервативно (протизапальні препарати та фізіотерапевтичні процедури, наприклад УХТ). Провели процедуру УХТ, пропрацювали болючі ділянки, сухожилля. Для закріплення результату у перерві між процедурами рекомендуємо тейпування!


Тімошенко Алла. Дуже приємний та ввічливий персонал. Пройшла курс антицелюлітного масажу, результат перевершив очікування. Також моя дитина пройшла курс лікувально-оздоровчого масажу. Масажист Сергій знає свою справу та виконує свою роботу на високому рівні. Рекомендую!


Олександр Шелест. Велике спасибі MEDcentr№1, понад п’ять років мучився з болями в попереку, був у багатьох лікарів, ставили різні діагнози, були запропоновані різні варіанти, деякі хотіли навіть оперувати, але ніхто так і не вирішив мою проблему. До Медцентру звернувся за рекомендацією знайомого, який вилікував п’яткову шпору там. Вже особливо ні на що не сподівався, але після процедури помітив, що біль став у рази меншим. За рекомендацією лікаря пройшов повний курс ударно-хвильової терапії та болі пройшли. Апарат у цій клініці робить чудеса, всім рекомендую.

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС

Ударно-хвильова терапія та ультразвукові дослідження у Кривому Розі. Дізнатися подробиці, ціни та записатися на консультацію Ви можете за телефонами  095 812-000-4  097 812-000-4 або замовивши зворотній дзвінок.