Еректильна дисфункція (ЕД) судинного походження (імпотенція) пов’язана з порушенням кровопостачання статевого члена. Вона може бути викликана різними причинами, такими як атеросклероз (відкладення холестерину в стінках артерій), гіпертонія (високий кров’яний тиск), діабетична нейропатія (пошкодження нервів, пов’язаних з діабетом), зловживання алкоголем та куріння.

При судинній ЕД кров не може вільно протікати через артерії, які постачають статевий член, і не може заповнити тканини пеніса, що призводить до недостатньої ерекції або її відсутності.

Для лікування судинної ЕД можуть застосовуватися медикаментозні засоби, наприклад, інгібітори фосфодіестерази типу 5 (ФДЕ-5), такі як силденафіл (у відомому препараті Віагра), тадалафіл (в препараті Сіаліс) та варденафіл (в препараті Левітра). Ці ліки збільшують приплив крові в статевий член, що сприяє покращенню ерекції.

Однак, крім медикаментозного лікування, також рекомендується зміна способу життя, таке як заняття спортом, зниження споживання алкоголю та нікотину, здорове харчування та зниження стресових ситуацій. У деяких випадках може бути необхідним проведення хірургічного втручання, такого як імплантація протезу пеніса.

УВТ у лікуванні імпотенції
Ударно-хвильова терапія (УВТ) – це неінвазивна процедура, яка використовує звукові хвилі для стимуляції кровопостачання в ділянці статевого члена та покращення ерекції.

УВТ може бути ефективна в лікуванні деяких випадків імпотенції, включаючи тих, що спричинені судинними порушеннями, такими як атеросклероз. Однак вона може не підходити для всіх випадків імпотенції, і результати можуть бути різними залежно від причини імпотенції.

У процедурі УВТ пацієнт лежить на спині, а терапевт використовує пристрій передачі звукових хвиль через шкіру в область статевого члена. Це може сприяти розширенню кровоносних судин, збільшенню кровотоку та покращенню ерекції.

Зазвичай для досягнення найкращих результатів необхідно провести серію процедур УВТ. Важливо, що УВТ може мати побічні ефекти, такі як біль або дискомфорт у ділянці статевого члена, тому процедуру слід проводити лише під наглядом кваліфікованого медичного персоналу.

Загалом УВТ може бути ефективною альтернативою медикаментозної терапії або хірургічним методам лікування імпотенції. Однак перед застосуванням цього методу лікування необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб оцінити його ефективність та безпеку для конкретного пацієнта.

Уролог Медичного Центру ударно-хвильової терапії “MEDcentr №1” – Кривий Ріг лікує:

Неінфекційний простатит
Еректильну дисфункцію судинного походження (імпотенцію)
Хвороба Пейроні